O projektu Archigether

Archigether je komplexní platforma určená architektům a interiérovým designérům. Nabízí na míru šité prezentace projektů pro tisková a online média a sociální sítě, spolu s cíleným oslovením českých i zahraničních médií specializovaných na architekturu a design.

Archigether slouží jako cenný nástroj pro tvorbu působivých prezentací a budování atraktivního portfolia, který zajistí, že se vaše projekty dostanou ke správnému publiku na různých platformách.

Je to prostor pro šíření informací, který propojuje kreativitu se zviditelněním ve světě architektury a interiérového designu.


Mediální servis

Správná prezentace projektu je nezbytná. Proto se zaměřujeme na prezentaci architektů a interiérových designérů v médiích a na sociálních sítích. Oslovte relevantní česká i zahraniční média, která se specializují na architekturu, design, materiály, stavební činnost a další, díky nimž se vaše projekty spolehlivě dostanou k cílové skupině.

Myšlenka

Základní myšlenkou je poskytnout architektům a interiérovým designérům komplexní řešení pro tvorbu prezentací jejich projektů a zároveň jejich šíření.

Cíl

Archigether si klade za cíl zviditelnit a propagovat tvůrčí práci architektů a interiérových designérů v celosvětovém měřítku.

Jak to děláme

Archigether vás provede postupem tvorby prezentačního souboru tak, aby média dostala všechny potřebné informace k publikování v tištěné formě i on-line, v několika jazycích.

Z developerského projektu luxusní mezonet

Prohlédnout si projekt

Netradiční svět Kebinu

Prohlédnout si projekt

Rodinný dům v Rábech

Prohlédnout si projekt

Rodinný dům v Rábech

Prohlédnout si projekt

Rodinný dům v Rábech

Prohlédnout si projekt

Rodinný dům v Rábech

Prohlédnout si projekt

Architekti a interiérový designéři

Představíme médiím příběhy vašich projektů s těmi nejlepšími fotografiemi. Součástí je i soubor fotografií připravených pro sociální sítě a portfolio.

Tištěná a on-line média

Objevujte novou architekturu a interiérový design. Získejte příběhy, technické detaily, fotografie a půdorysy, a to vše pohodlně na jednom místě.

Fotografové a kameramani

Zapojte se do projektu Architeger a přitáhněte pozornost architektů a médií. Ukažte svoji specializaci a získejte tak nové kontakty.

Press kit

Press kit je soubor, který obsahuje fotografie projektu, jeho popis, půdorysy, vizualizace, výkresy a technické informace relevantní pro veškerá média.

Databáze

Databáze obsahuje všechny současné, minulé, ale i budoucí projekty, na kterých pracujete. V databázi udržujeme aktuální informace o projektech, která mohou být použita v mediální prezentaci.

Publikování

Aktivně pracujeme na tom, aby se k médiím dostaly všechny projekty a to opakovaně pro větší dosah. Neustále rozšiřujeme zástupcé médií.