Služby

Architekti a interiérový designéři

Představíme médiím příběhy vašich projektů s těmi nejlepšími fotografiemi. Součástí je i soubor fotografií připravených pro sociální sítě a portfolio.

Vytvoříme soubor prezentace prokektu

Společně vytvoříme ucelený soubor prezentace vaše projektu, který budou moci použít média po celém světě, díky překladu do několika jazyků. Současně svůj soubor můžete použít jako podklad pro vlastní prezentaci na portfoliu nebo sociálních sítích.

Prezentujeme vaše projekty médiím

Vložené projekty systematicky prezentujeme vhodným médiím a vkládáme do jejich databází, případně vkládáme pomocí jejich vlastních systémů. Pravidelně média informujeme o nových projekt v databázi Archigether pomocí newsletteru.


Média on-line a tištěná

Objevujte novou architekturu a interiérový design. Získejte příběhy, technické detaily, fotografie a půdorysy, a to vše pohodlně na jednom místě.

Databáze projektů

S registrací budete mít přístup do databáze moderovaných projektů architektů a interiérových designérů s kvalitní vizuální dokumentací, textem a technických listem.

Press kit na jedno kliknutí

Služba obsahuje moderované projekty s ucelenou strukturou a nezbytnými materiály k tvorbě kvalitního článku –⁠jak technické informace o stavbě a fotografie, tak i její příběh.


Fotograf a videograf

Zapojte se do projektu Architeger a přitáhněte pozornost architektů a médií. Ukažte svoji práci, specializaci a získejte tak nové kontakty.

Portfolio

Předveďte klientům, jaký je váš styl, na co se zaměřujete a jak prostory prezentujete. Architekti tak získají jasnou představu o tom, co jim můžete nabídnout.

Prezentujte svou značku

Každý fotograf je jiný, stejně tak i klient. Proto je důležité pro kvalitní výsledky najít tu nejlepší shodu pro spolupráci. A prezentace vaší značky na Architegetheru vám ji pomůže najít.

Staňte se součástí projektu Archigether